Czyszczenie kostki brukowej

Nasza firma oferuje czyszczenie kostki brukowej klientom indywidualnym oraz firmom. Posiadamy duże doświadczenie w usuwaniu zabrudzeń pochodzenia naturalnego, komunikacyjnego oraz pobudowlanego. Usługę wykonujemy z wykorzystaniem metod czyszczenia indywidualnie dobranych do rodzaju zabrudzeń, które mamy usunąć. Wiele z nich usuwamy przy pomocy gorąco-wodnych urządzeń wysokociśnieniowych zarówno elektrycznych jak i spalinowych.
Dysponujemy szeroką gamą nasadek czyszczących i dysz rotacyjnych, które usprawniają czyszczenie kostki brukowej. Wykorzystywane przez nas urządzenia mają możliwość mycia wodą o temperaturze 150 stopni Celsiusza, pod wysokim ciśnieniem oraz suchą parą, dzięki czemu wiele trudnych zabrudzeń jesteśmy w stanie usunąć bez stosowania drogich preparatów chemicznych. Podczas mycia niezmiernie ważna jest ekstrakcja zabrudzeń, dlatego w niektórych sytuacjach, zwłaszcza przy czyszczeniu plam olejowych, stosujemy specjalna nasadkę obrotową z odprowadzeniem brudnej wody, aby ta na nowo nie wsiąknęła w powierzchnię lub odkurzacze przemysłowe. Myjki posiadane przez nas dysponują ciśnieniem od 150 do 500 Bar przy dużych wydatkach wody.
W przypadku silnie zanieczyszczonych powierzchni (zabrudzenia pobudowlane, plamy olejowe) niezbędne będzie dodatkowe zastosowanie mechanicznych metod czyszczenia oraz specjalistycznych środków chemicznych, bezpiecznych do środowiska i otoczenia. Preparaty chemiczne zawsze dobieramy indywidualnie do rodzaju zabrudzeń oraz typu powierzchni. Pracujemy wyłącznie na sprawdzonych przez nas środkach chemicznych czołowych niemieckich i polskich producentów. Mamy możliwość wykorzystania w pracy także środków bio-technologicznych, w których aktywnym czynnikiem usuwającym plamy olejowe są żywe kultury bakterii, które żywią się plamami. Wnikają one głęboko w strukturę kostki, a ich działanie jest długotrwałe [do 6 miesięcy].
W przypadku zabrudzeń olejowych, budowlanych lub bitumicznych przed czyszczeniem przeprowadzamy tzw. próbę czyszczenia. Czyszczenie kostki brukowej poprawia nie tylko estetykę budynku, ale także zwiększa bezpieczeństwo i chroni kostkę brukową przed przyspieszonym procesem niszczenia. Usługę czyszczenia kostki brukowej wykonujemy między innymi w następujących województwach:
Podkarpackie Małopolskie Świętokrzyskie