Automatyczne systemy nawadniania

Uzyskanie pięknego, dywanowego trawnika ze względu na niewystarczające opady w dobie zmieniającego się klimatu jest bardzo trudne. Długotrwałe susze coraz bardziej dają o sobie znać, na szczęście technika podąża do przodu i są sposoby, aby sobie z tym problemem poradzić. Pomożemy Państwu - jesteśmy ekspertami w dziedzinie automatycznych systemów nawadniających. Nasze usługi obejmują indywidualny projekt oraz montaż instalacji nawadniania, prowadzimy również serwis i konserwacje automatycznego systemu nawadniającego. Do realizacji używamy tylko materiałów najwyższej jakości, renomowanych producentów takich jak: Rain Bird, Weathermatic, Hunter, K-Rain, Signature.

Zakładamy systemy nawadniające na różnego typu terenach zielonych, tj.:
ogrody
boiska sportowe
parki, skwery
osiedla mieszkaniowe
miejsca użyteczności publicznej

Automatyczny system nawadniający zakładamy na przyłączu wody miejskiej jak również na niezależnym źródle wody. Systemy automatycznego nawadniania to szereg zalet i korzyści. Dlaczego warto zainstalować nawadnianie ogrodu:
oszczędności zużycia wody sięgające do 50% porównując podlewanie ręczne,
pozwala zaoszczędzić czas – tradycyjne podlewanie, w szczególności przy dużych powierzchniach jest bardzo czasochłonne
automatyzacja pracy systemu, odpowiednia dawka wody dla poszczególnych roślin, w odpowiednim czasie ( najbardziej efektywne jest podlewanie w godz. 1 – 5 rano)
dzięki zainstalowanemu sterownikowi system nawadniania działa niezależnie od człowieka – można bezpiecznie wyjechać na wakacje, nie martwiąc się o stan roślin i trawnika
czujnik deszczu automatycznie wyłącza system podczas opadów deszczu,
komfort podczas koszenia - brak elementów przeszkadzających ( np. rozłożone węże czy wystające zraszacze),
utrzymuje rośliny i trawnik w dobrej kondycji, dzięki regularnemu podlewaniu są zdrowsze i bardziej odporne na choroby
zapewnia estetyczny wygląd ogrodu – wszystkie rury doprowadzające są pod powierzchnią gleby, a zraszacze wysuwają się tylko w czasie podlewania. Linia kroplująca może być schowana pod warstwa kory lub żwiru.
podniesienie wartości obiektu - nakłady poniesione na montaż systemu nawodnienia są niższe niż wzrost wartości obiektu z zadbaną zielenią

Działamy na terenie Podkarpacia, szczególnie Dębica, Mielec, Rzeszów oraz Tarnów.
Automatyczne systemy nawadniania to przede wszystkim oszczędność i wygoda.