Układanie kostki brukowej - Dębica oraz całe Podkarpacie

Witamy na stronie Firmy Extremis, nasza firma zajmuje się profesjonalnym układaniem kostki brukowej, naturalnej, płyt tarasowych. Brukarstwo to nasza pasja. Najważniejszy jest dla nas klient, zawsze dopełniamy wszelkich starań, aby nasze usługi brukarskie zadowalały nawet najbardziej wymagających klientów.
Na naszym rynku jest dużo firm układających kostkę brukową, lecz nie wszystkie mogą spełnić Państwa wymogi. Wystarczy, że zatrudnisz nas i nie musisz się o nic martwić, tylko odebrać wykonaną pracę. Jeśli interesuje Państwa fachowa i profesjonalna ekipa skontaktuj się z nami telefonicznie, aby umówić się na spotkanie. Ceny naszych usług zależą od wielu czynników np: rodzaj terenu, kostki itd. wskazany jest osobisty kontakt z klientem, aby ustalić koszty. Zapewniamy, że nasza oferta jest atrakcyjna cenowo.

Kostka brukowa jest uniwersalna, trwała i estetyczna. Często jest wykorzystywana do tworzenia funkcjonalnych powierzchni wokół domu, firmy czy też w różnych miejscach publicznych. Kostkę brukową układa się raz na wiele lat. W związku z tym warto zadbać o jej poprawne ułożenie, a nie ma lepszej osoby do tego niż brukarz z firmy Extremis.

Profesjonalne usługi brukarskie w Dębicy

Podejmujemy się realizacji wszystkich prac brukarskich. W szczególności z kostki brukowej układamy:
Drogi,
Chodniki,
Tarasy,
Podjazdy,
Schody,
Ścieżki,
Parkingi.

Extremis– Brukarz z doświadczeniem

Do prawidłowego ułożenia kostki brukowej i dbanie o jej estetyczny wygląd niezbędny jest specjalistyczny sprzęt. Brukarz wykonuje swoje czynności zarówno za pomocą narzędzi ręcznych, jak i maszyn. Brukarze z firmy Extremis z Dębicy wyposażeni są w najlepszej klasy sprzęt służący do układania kostki, taki jak:
Koparko - ładowarka,
Wywrotki o ładowności od 3 ton do 25 ton,
Piły drogowe spalinowe ręczne i samojezdne,
Zagęszczarki płytowe od 100 kg do 500 kg,
Chwytaki i narzędzia do układania krawężników,
Gilotyny do cięcia kostki i obrzeży,
Maszyny do rozścielania i niwelacji podsypki,
Maszyny do układania krawężników,
Układarki i chwytaki do maszynowego układania kostki brukowej,
Urządzenia do fugowania i zamiatania kostki mechaniczne i ręczne,
Wózki brukarskie do transportu kostki,
Łaty profilujące do podłoża,
Ręczne narzędzia brukarskie,
Sprzęt do pielęgnacji i czyszczenia kostki brukowej.

Naszą ofertę kierujemy do Klientów, którzy cenią sobie profesjonalizm, terminowość oraz wysoką jakość wykonywanych usług. Nasi brukarze układają kostkę brukową przy domach, garażach, a także firmach, sklepach, instytucjach itp. Miastem, w którym ma siedzibę nasza firma jest Debica, natomiast działamy na terenie Podkarpacia, w takich miastach jak Rzeszów, Mielec, a także Tarnów.